МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист деревини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Про що варто подбати перед початком ремонту?

Часи, коли оздоблення з дерева просто покривали прозорим лаком або фарбою, давно пройшли. Зараз на ринку представлено безліч продуктів для будівництва, про які раніше і не здогадувалися. Професіонали знають, але любителі не все, про те, що дерев'яні поверхні мають потребу в грамотній обробці. Адже від того, наскільки Ви потурбувалися про захист, безпосередньо залежить строк їх служби у презентабельному вигляді. Дерево – дуже популярний будівельний матеріал. Його використовують як для оздоблення підлоги, а саме паркетного покриття, так і для стін, і навіть стелі. Все частіше деревом стали оббивати стіни не тільки дачних будиночків і лазень, але і стан в квартирі, особливо популярна дерев'яна обробка балкона. Але з-за частої зміни погоди: зміни високих температур на низькі, вологість, дощі, палюче сонце, дерево може швидко втратити свій первісний вигляд, потріскатися, покритися пліснявою, або постраждати від комах. Для таких випадків і призначена біозахист по дереву.

У чому призначення біозахисту по дереву, і в яких випадках потрібно застосовувати?

Біозахист по дереву застосовується для запобігання і знищення появи грибка, цвілі, гниття деревини, конструкціях з дерева житлового, виробничого і сільськогосподарського призначення. Наносити биозащиту на дерев'яні вироби можна, як перед покриттям лакофарбовими матеріалами, так і без покриття, безпосередньо на сухе дерево.

Головна особливість біозахисту в тому, що вона має здатність глибоко проникати в деревину, і завдяки цьому надовго захищати її від цвілі, грибка і комах.

А тепер погляньте на переваги покриття дерев'яних поверхонь біозахистом: по-перше, її висока ефективність і проникаюча здатність, завдяки чому забезпечується якісне покриття при мінімальній витраті (250-300 мл/м2 при одношаровому покритті на 1 м. кв), і відповідно, невелика ціна при такому витраті. По-друге, біозахист не приховує текстурний малюнок деревини, тому не варто переживати про те, що вид дерева стане штучним і втратить свій природний орнамент. По-третє, вона не впливає на міцність і склеюваність дерев'яного виробу. І нарешті, що стосується екологічності та безпеки, розчин не має запаху і не містить органічних розчинників, тому його сміливо можна використовувати для обробки дерев'яних поверхонь в будинку, де є алергіки або маленькі діти.

Перед тим, як купити биозащиту, ознайомтеся зі способом її застосування. Розчин наноситься любимо способом, який забезпечує якісне просочення поверхні деревини, за допомогою кисті або валика. Бажано наносити його в декілька шарів без просушування кожного шару до повного насичення поверхні розчином. Важливий момент – не допускається обробляти мерзлу деревину, перед покриттям варто переконатися в тому, що дерево сухе.

Вгору