Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист для дерев'яних будинків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Біозахист дерев'яних будинків (Харків)

Оскільки деревину часто використовують в будівництві будинків, незважаючи на те, що дерево теж має ряд своїх недоліків, необхідно забезпечити якісну антисептичну обробку матеріалу. Дерево є пальним та малостійких до атмосферного впливу будівельним матеріалом, а тому для його підготовки обов'язково слід придбати біозахист для дерев'яних будинків. Антисептичні склади по дереву відрізняються типом основи і можуть бути лакофарбовими, просочувальними або мастичными, як довгострокового, так і тимчасового дії. Біозахист для дерев'яного будинку, ціна якої буде залежати від типу основи, має ряд захисно-декоративних властивостей. Вона запобігає размокание, захищає від шкідливих комах, гризунів, грибків, мохів і цвілі, знижує рівень пожежонебезпеки поверхні, надає їй стійкість до атмосферних і хімічних впливів.

Найбільш ефективним вважається складу направленої дії, а не універсальний, великий асортимент яких сьогодні пропонує ринок. Вибір відповідного складу залежить від умов експлуатації поверхні. В умовах постійної вологості при помірних температурах, наприклад, висока ймовірність утворення на деревині грибків. Для таких випадків передбачений ряд важко виводяться складів глибокого проникнення, ефективно вирішують питання знищення бактерій і спор, залишаючись при цьому безпечними для навколишнього середовища.

Біозахист для дерев'яних будинків – купити на Okoloremonta.ua

Деревина різних порід володіє різним ступенем поглинання, отже, при виборі відповідного складу слід звертати увагу не тільки на те, яка ціна на биозащиту для дерев'яного будинку, але детально ознайомитися з технічними характеристиками продукту на упаковці та в описі. Для отримання бажаного ефекту слід чітко дотримуватися інструкції до застосування просочення.

У каталозі нашого сервісу можна знайти якісне просочення для всіх видів робіт, під різні завдання і породи деревини. Вся продукція представлена провідними українськими і зарубіжними виробниками лакофарбових матеріалів, екологічна і відповідає міжнародним стандартам якості. На всі товари передбачений порядок надання гарантійного обслуговування, а оплата та доставка здійснюється в будь-якій формі по всій Україні.

Завдяки ефективній програмі лояльності, яку підтримує наш сервіс, кожен покупець бере обов'язкову участь в акціях і отримують хороші знижки, що дозволяє нам робити Ваші покупки максимально комфортними, безпечними і вигідними. Для отримання новин про новинки і події сервісу досить пройти просту реєстрацію на сайті, а на будь-яке запитання наш фахівець охоче надасть повну безкоштовну консультацію.

Вгору