Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист для стелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навіщо потрібна біозахист для стелі, і чи варто її купувати

Перед тим, як розпочати ремонт, нехай і не грандіозний, а щоб тільки освіжити вигляд приміщення, необхідно ретельно продумати, як і чим обробляти кожну поверхню. Першим ділом, звичайно обмірковують обробку стін: якого кольору вони будуть, яке покриття для них вибрати: шпалери, штукатурку, ніж вирівняти і т. д. І тільки в останній момент згадують про стелі, а адже його теж важливо грамотно обробити!

Якщо просто пофарбувати стелю, або обклеїти його шпалерами, то дуже скоро, а може і відразу, ви побачите на ньому плями, які не перекриє ніякої матеріал. Здавалося б, звідки, адже покриття свіже, тільки зробили ремонт, і відразу така неприємність. А всього цього можна уникнути, якщо купити биозащиту для стелі. Для чого вона призначена, і в яких випадках їй потрібно покривати поверхню стелі, зараз докладно пояснимо.

Біозахист для стелі – це глибокопроникаюча емульсія, яка призначена для запобігання появи грибків, лишайників, мохів та інших мікроорганізмів на мінеральних поверхнях, до яких відносяться цементні і вапняні штукатурки, а також інші підстави. Дія полягає в тому, що розчин біозахисту здатний глибоко проникнути в основу, і тим самим зміцнити її, поліпшити «зчеплення» з наступним покриттям і врегулювати водопоглинання, знизивши поглинаючу здатність поверхні, і підвищивши її вологостійкість. Крім того, біозахист стелі скорочує витрату фарби або шпалерного клею (така приємна економія дуже до речі при ремонті) і забезпечує рівномірне фарбування основи, пов'язуючи пил.

Як правильно застосовувати биозащиту для стелі

Відразу обмовимо, що біозахист застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Вона екологічно безпечна, не має запаху і шкідливих речовин, і готова до використання відразу після покупки. А так як після висихання емульсії, що утворюється прозора плівка, про збереження кольору поверхні можна не переживати.

Отже, ви придбали биозащиту, і готові захищати свій стелю від цвілевих грибків, водоростей, і інших бактерій. Для початку ретельно очистіть поверхню від пилу, забруднень, цвілі, шпаклівки і фарби, одним словом, від будь-якого покриття. Потім, перед тим як нанести, розчин потрібно ретельно перемішати, і для профілактики ураження розбавити водою у співвідношенні розчину до води як 1 до 4. Отриманий розчин можна сміливо наносити на стелю щіткою, валиком або навіть губкою. Уражені поверхні слід обробити розчином за допомогою щітки кілька разів з проміжками. Якщо поверхня без поразок, досить і одного шару.До речі, біозахисту можна додати прямо в цементний розчин і водні фарби, якщо дозволяє сумісність (про це написано на етикетці).

 Переконалися в користь захисного розчину, і тепер ось ви хочете, де купити біозахисту для стелі в Києві?  Тоді ви потрапили на потрібну сторінку: наші товари задовольнять навіть досвідчених ремонтників, а ціни на біозахисту для стелі точно не розорять ваші кишені, так що не доведеться економити на якості ремонту.

Вгору