Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист для стін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чи потрібно використовувати биозащиту для стін, і для чого

Хочете зробити ремонт: освіжити загальний вигляд кімнати, зробити сучасний інтер'єр і поміняти своє житло в кращу сторону? Тоді ви напевно замислювалися про те, що крім вибору колірної гами кімнати, виду покриття: шпалер, штукатурки, плити, фарби, потрібно грамотно продумати всі етапи оздоблювальних робіт. Так само, як не можна закатувати асфальт поверх пухкої землі, попередньо не зробивши основи, так і на поверхню стіни можна відразу клеїти шпалери, наносити фарбу або штукатурку. Адже тільки при дотриманні всіх етапів ремонтних робіт, можна отримати чудовий результат, який буде радувати вас довго. Якщо раніше в Україні мало купували биозащиту для стін, вважаючи підготовчий етап ремонту зайвою витратою грошей, то сучасні люди давно переконалися, що зробивши один раз добре, можна уникнути нескінченних переробок в майбутньому. Для чого взагалі потрібна біозахист для стін, і виправдана її вартість, зараз розберемося.

Призначення біозахисту полягає в тому, що вона не тільки знищує, але і запобігає появі грибків, водоростей, бактерій і вірусів на мінеральних поверхнях, до яких відносяться цегляні і бетонні стіни, шпаклівка, цементна і гіпсова штукатурка, а також інші поверхні будівель. Причому йдеться як про внутрішні приміщення, так і про зовнішніх стінах споруд будь-якого призначення. Ціна біозахисту для стін коливається в районі ста гривень, і абсолютно виправдана її высокоэффективностью проти цвілевих грибків, бактерій і вірусів. Крім того, покриття біозахистом абсолютно не впливає на міцність і фарбування мінеральних поверхонь, оскільки вона полімерна, і утворює безбарвну і стійку до вимивання водою плівку. Завдяки такому захисту на поверхні зупиняється зараження, і будь-яке покриття: будь то шпалерний клей, фарба або шпаклівка ідеально лягає на стіну, не втрачаючи своєї фактури і кольору.

Безпека та спосіб нанесення біозахисту на стіни

В ефективності біозахисту для стін ви переконалися, а що стосується безпеки такого матеріалу, то можете бути спокійні. Біозахист абсолютно екологічна з точки зору складу: не виділяє шкідливих речовин, не має запаху (що особливо актуально, якщо робите ремонт в дитячій, або в приміщенні, де є алергіки), а також вогні - і вибухобезпечна. А ще, розчин не боїться морозів, оскільки після розморожування повністю відновлює властивості.

Наносити биозащиту на стіни простіше простого: досить ретельно очистити поверхню від всіх покриттів і забруднень, добре перемішати розчин, розбавивши його водою 1 до 4, і можна обробляти стіни отриманим розчином за допомогою щітки, валика або губки. Витрата матеріалу невеликий, навіть якщо наносити кілька шарів.

Купити биозащиту для стін можна в будь-якому будівельному магазині Києва, варто лише питання ціни. Ми пропонуємо елітні товари за найбільш оптимальними цінами для всієї України. Заходьте, купуйте і робіть свій кращий ремонт!

Вгору