Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист Ірком

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Людина споконвіку звик відчувати себе комфортніше всього в будівлі з дерева, найбільш екологічного та природного матеріалу. Однак деревина володіє своїми недоліками, серед яких легка займистість, схильність до впливу грибка, цвілі і бактерій. Купити Ірком биозащиту в Києві може стати кращим рішенням для захисту дерева від такого згубного впливу.

Яку можна купити биозащиту Ірком для деревини

Біозахист для деревини може мати різний склад і відповідати різним цілям. Так, антисептичні засоби використовуються для збереження дерева від гниття. Продукція Ірком має високу токсичність по відношенню до грибків, відрізняється стійкістю і добрим проникненням у матеріал, не має неприємних запахів, нешкідлива для людини і домашніх тварин. А доступна ціна на биозащиту Ірком допоможе провести якісне просочення матеріалу.

Водорозчинні антисептики дозволяють просочити дерево, яке при експлуатації буде захищено від зволоження і вымывающего впливу води. Всі просочення – це високотоксичні антисептики, здатні якісно проникнути в пори деревини.

Що стосується антипіренів, ці кошти є вогнезахисними, що дозволяє зберегти дерев'яні конструкції від загоряння. Рішення купити биозащиту Ірком для вогнестійкості дозволить ускладнити горіння деревини, спростить гасіння пожеж або зовсім виключить можливість їх появи.

Дія антипреновой біозахисту може бути різним. Одні засоби при нагріванні утворюють спеціальну оплавленную плівку, перекриваючи доступ кисню до дерева. Інші ж на високих температурах виробляють виділення газів, що перешкоджають горінню.

Біозахист Ірком купити яку буде нескладно, підрозділяється на обмазки, лакофарбові кошти та просочення. Перший тип наноситься на деревину, як штукатурка, виключаючи контакт самої поверхні з вогнем. Обмазки здатні витримати пряме дію вогню протягом кількох годин.

Лакофарбові вогнестійкі матеріали наносяться звичайним методом і на певних температурах починають піниться, виключаючи контакт вогню і дерева. Виділяється негорючий газ надає ізолюючу прошарок.

Нарешті, вогнезахисні просочення, захищають деревину від пожеж. Після такої обробки може мати місце лише локальне обвуглювання, обмежене площею впливу вогню. На певній температурі в матеріалі, який оброблений антипреном, відбуваються реакції заміщення і поглинання енергії, що стримують вогонь.

Де купити биозащиту Ірком в Україні

Для забезпечення якісної біозахисту дерев'яних поверхонь необхідно підібрати якісні засоби. Інтернет-магазин «Околоремонта» пропонує широкий вибір біозахисту від кращих виробників, включаючи продукцію Ірком. Ми забезпечуємо самі низькі ціни на биозащиту Ірком в Україні, а кваліфікована допомога дозволить зробити правильний вибір складів, відповідний вашим вимогам.

Вгору