Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист по бетону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Біозахист для бетону

Бетонні конструкції знаходяться під постійним атмосферним впливом. Зміна сезону, перепади температур, вітер, опади, ультрафіолет – все це поступово руйнує матеріал, і не останню роль в цьому відіграють мікроорганізми, мохи і цвіль. Для вирішення цієї проблеми і була розроблена біозахист бетону, яка запобігає всі види руйнувань і захищає поверхню від утворення сприятливого середовища для розвитку шкідливих організмів. За видом основи розрізняють водорозчинні антисептики, які глибоко проникають в структуру бетону, токсичні, але при цьому не мають запаху. Також серед водорозчинних сполук є матеріали з органічних розчинників, не вступають в реакцію з металами, але дуже отруйні. Існують і маслянисті основи, ефективні настільки, що навіть захищають від корозії. Правда вони є пожежонебезпечними і високотоксичними. І нарешті об'єднані склади, які володіють найбільш сильним ефектом, але і найбільш небезпечні.

Використовуються ці матеріали як для попередження утворення грибків і плісняви на зовнішніх і внутрішніх бетонних поверхнях, так і для боротьби з вже розвилася проблемою. Для зовнішніх робіт водорозчинні просочення підходять найменше, так як легко можуть бути змиті дощами, а тому вимагають додаткового покриття смолою або лаком. До того ж профілактичне покриття менш небезпечно для здоров'я і легше здійснюється практично, а ось лікування ураженої поверхні вимагає підвищених заходів безпеки, безлічі захисних засобів і суворого дотримання технологічної інструкції нанесення. Тут також потрібно спеціальний інвентар. Щоб уникнути відновлення життєдіяльності мікроорганізмів на уражених ділянках, покривати антисептиком слід повністю всі бетонні поверхні, і повторювати процедуру з певною періодичністю.

Купити биозащиту по бетону на Okoloremonta

У каталозі нашого спеціалізованого інтернет-магазину можна знайти підходящий продукт для будь-якого виду робіт та на будь-який бюджет. У співпраці з провідними виробниками будівельних матеріалів України і зарубіжжя ми пропонуємо фірмову продукцію високої якості. Порядок надання гарантійного обслуговування, оплату та доставку товару по всій Україні будь-яким зручним способом – все для комфорту і впевненості наших покупців.

Більше того, щоб зробити Ваші покупки вигідними, в розділі «біозахист по бетону» – ціна може бути ще нижче в період проведення акційних програм та сезонних розпродажів. Гарячі новини про всі знижки ми з радістю надамо після простої реєстрації на сайті. Для отримання детальної інформації по будь-якого питання завжди можна звернутися до нашого фахівця за безкоштовним номером, вказаним на сторінці.

Вгору