Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Клей Foveo Tech для теплоізоляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клей Foveo Tech для утеплення фасаду

Клей для теплоізоляції необхідний при армуванні конструкцій, вироблених з пінополіуретану, пінополістиролу, плит з гипсоволокна і базальтоволокна, мінеральної вати. Подібні матеріали мають низьку адгезію з традиційним цементним розчином. Саме в цих цілях використовується клей для утеплення фасаду Foveo Tech, здатний закріпити утеплювачі на цегляна або залізобетонна основа.

Особливості клею для теплоізоляції

Клейові матеріали дозволяють досягти надійної і міцної адгезії утеплювача і поверхні на тривалий термін. За допомогою клею для теплоізоляції забезпечується цілісність і механічна стабільність загальної конструкції, разом з захистом від різних навантажень.

Клей Foveo Tech для теплоізоляції відрізняється простотою використання, але поверхня повинна бути ретельно підготовлена і очищена від бруду. Потім склад точково наноситься на основу, плита прикладається до поверхні і підбивається, а армування можливо тільки після повного висихання клею. Нанесення проводиться товстим шаром, а потім в клеї втоплюється армуюча сітка. Коли всі матеріали висохнуть, можна приступати до оштукатурювання.

Для клею є деякі вимоги, основними з яких є висока адгезія з основою і утеплювачами. Якісний клей відрізняється паропроникністю, що виключає намокання поверхонь. Також важливі такі властивості, як водостійкість, пластичність, міцність та зручність застосування.

Як вибрати клей Foveo Tech для теплоізоляції

Вибір клею для теплоізоляції – непросте завдання, але її можна вирішити за допомогою деяких рекомендацій. Так, монтажний клей Foveo Tech для утеплення пінопластом надійно з'єднає дані плити з основою. У цього складу є підвищена стійкість до вологи та морозів, також він паропроникна і допоможе при створенні ефективної системи утеплення. Основа не буде контактувати з вологою і атмосферними опадами.

Для плит з мінеральної ватою існують спеціалізовані клеї, що забезпечують захист будівлі від несприятливого впливу навколишнього середовища та гарантують надійне зчеплення плит з основою. Такий клей відрізняється високою клеїть здатністю.

Нарешті, для пінополістирольних плит підійде відповідний склад з високоефективними теплоізоляційними властивостями. Він може використовуватися при внутрішньому і зовнішньому утепленні, міцно склеює елементи системи і основу.

Де купити клей Foveo Tech для утеплення в Україні

Інтернет-магазин Околоремонта пропонує купити клей Foveo Tech для утеплення фасаду пінопластом в Україні. Ми співпрацюємо безпосередньо з відомим вітчизняним виробником і надаємо своїм клієнтам широкий асортимент оригінальної продукції, що володіє всіма необхідними властивостями. Наші досвідчені консультанти допоможуть підібрати варіант вироби, повністю відповідає обраній системі утеплення.

Вгору