МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Морилка тонуюча

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та застосування тонуючої морилки для дерева

Створити естетичний інтер'єр, підкреслити естетику текстури деревини будь-якої породи допомагають лакофарбові матеріали різних типів. Завдяки тонуючій морилці можна перетворити звичайну сосну на елегантну, благородну породу дерева. Морилка, або як її ще називають, бейц, створена для фарбування деревини. Від звичайної фарби морилка відрізняється складом та структурою – вона не створює міцну, непрозору плівку, а лише забарвлює деревину, не змінюючи зовнішній вигляд її фактури. Якщо ви плануєте пофарбувати нову деревину, реставрувати старі дерев'яні покриття, тоді доцільно буде морилку тонуючу купити в Україні. Широкий спектр цих лакофарбових матеріалів пропонує магазин «ОколоРемонта».

Морилка тонуюча

Основні відмінності та різновиди морилки

Перевага використання морилки полягає, перш за все, у можливості широкого вибору кольору та відтінку. Ви можете обрати тон від дуже темного, майже чорного, до світлого, котрий лише незначно забарвлює поверхню деревини.

Сучасні морилки класифікуються, найчастіше, за складом, а точніше, за основним компонентом:

Водні морилки існують у двох формах — сухі та рідкі. Порошкоподібні морилки потрібно розводити водою в потрібній пропорції, рідкі ж уже готові до використання. Водні морилки найбільш поширені та популярні, адже дозволяють отримати практично будь-який тон. Серед основних особливостей водних морилок слід відзначити:

  • відсутність різкого запаху;
  • безпечність усіх компонентів;
  • легкість змивання — простою водою.

Акрилові є підвидом водних морилок, проте їхню основу складають полімерні смоли. Вони відрізняються високою стійкістю до вигорання кольору, легко й просто наносяться на деревину.

Спиртові морилки створюються методом розчинення в спирту анілінових фарбників. Такі лакофарбові матеріали швидко проникають вглиб волокон деревини, завдяки летючості спирту повністю висихають за півгодини. Тому для рівномірного результату найкраще наносити їх швидко, оптимально – з фарбопульта.

Нітроморилки створюються на основі розчинників, котрі за властивостями та принципом нанесення аналогічні спиртовим. Ці просочування відрізняються різким запахом, вимагають швидкої роботи.

Популярні різновиди тонуючих морилок

В категорії акрилових морилок привертає до себе увагу панельний тонуючий лак «Ірком», котрий можна використовувати для зовнішніх та внутрішніх робіт. Цей тонуючий лак можна використовувати для захисної та декоративного покриття дерев'яних поверхонь, а також для ДСП, ДВП та МДФ. Лак можна застосовувати і для фарбування бетону, тинькування, цегли, шпалер.

Серед головних властивостей панельного лаку варто відзначити екологічну безпеку — в цьому продукті всі компоненти не становлять загрози для людей. Цей водорозчинний лак гарно захищає дерево від руйнувань, підкреслює та проявляє її структуру, імітує колір цінних порід деревини. Колірна палітра представлена розмаїтим вибором відтінків, котрі дуже гарно імітують благородне дерево. Якщо змішати декілька відтінків між собою, щоби отримати новий колір.

Морилка для тонування

Алкідний тонуючий лак створений для декоративно-захисного покриття дерев'яних панелей всередині та зовні приміщень. Лак підкреслює природну красу деревини, захищає від шкідників, плісняви, грибків, гнилі та руйнування УФ-променями.

Перед застосуванням алкідний лак потрібно дуже добре перемішати, за необхідності розбавити уайт-спіритом. Поверхню попередньо необхідно очистити від бруду, гнилісних пошкоджень, пилу, ретельно пошліфувати. Якщо на поверхні є дефекти, їх потрібно замаскувати шпаклівкою, після цього зачистити шліфувальним папером.

Морилку тонуючу замовити онлайн, з доставкою по Україні, ви можете в магазині «ОколоРемонта».

Вгору