МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Мозаїчна штукатурка для стін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оздоблення фасадів мозаїкою підкреслить індивідуальність власників

Сучасна мозаїчна штукатурка виробляється в палітрі з 90 варіантів. Однотонні, темні, світлі, триколірне забарвлення, контрастні вкраплення, перламутрові відблиски знайдуть місце в екстер'єрі жилих і громадських конструкцій. Мозаїчний вид обробки прикрасить і додасть статусності адміністративним будівлям, навчальним закладам, а також торгово-розважальним центрам.

Переваги мінеральних штукатурок

Декоративна штукатурка для стін – це довговічний матеріал, який несе захисну функцію і декоративну. Стандартний склад декоративних штукатурок – мармурова крихта і кварцовий пісок у відповідній пропорції, з додаванням дієвих речовин. Ці натуральні компоненти впливають на підвищені якості зносостійкості і підходять для інтенсивної експлуатації. Активна дія з боку людей і атмосферних умов не впливають негативно на покриття. Сонце, опади, температура не руйнують камінь. Застосована всередині мінеральна обробка витримує ретельне миття після сильних забруднень від взуття, їжі, дитячих фарб або пластиліну.

Майстри будь-якого рівня втілюють на стінах різний рельєф і візерунки, але найпоширеніші Короїд, Баранчик, Венецианка. Для їх створення потрібен як спеціальний інструмент у вигляді терок, структурних валиків, кельм, шпателів, так і допоміжні будівельні матеріали для міцного шару. Акрилові грунтовки, латексні грунтуючі фарби, пігментні пасти, перламутрові ефекти, віск, лаки – невід'ємні учасники в творчому процесі нанесення штукатурок.

Перевага в бік мозаїки відбувається через численність готових кольорів. Покупець відразу бачить матеріал в кольорі, в той час як з іншими видами штукатурки тільки здогадується про потенційний колір після змішування.

В інтернет-магазині Околоремонта можливо купити мозаїчну штукатурку в тарі по 25 кг і в трьох варіантах розміру каменю. Витрата матеріалу залежить від фракції зерна, наприклад при використанні мікрозерна (0,2-0,8 мм) буде потрібно 2 кг маси на 1 м², а для роботи із середнім зерном (1-1,6 мм) піде вже 5 кг на 1 м² .

У виробництві застосована формула BioCare Technology, яка захищає покриття від біологічного руйнування, викликаного спорами лишайників, цвілі і грибами.

Обробка стін мозаїчної штукатуркою

Наносять склад на нові і реставровані мінеральні основи. Поширені підкладки: цементні, цементно-вапняні, гіпсові або бетонні. Всі поверхні повинні бути рівні, без тріщин і видимих осипань або відшарувань попередніх декоративних матеріалів.

Для видалення зайвого пилу і зміцнення, основу ґрунтують і наносять, тоновану у наближений колір мозаїки, грунтувальну фарбу.

Коли поверхня підготовлена, вміст відер вимішують міксером і за допомогою нержавіючої гладилки з торцевою рукояткою наносять матеріал вертикальними смугами не ширше 70 см. Після цього повторюють рух теркою під кутом, знімаючи надлишки і залишаючи товщину шару приблизно 1,5 мм. Далі потрібно розгладити штукатурку в одному напрямку, але не ретельно, так як часте тертя призводить до збільшення відстані між камінчиками, а це загрожує лисими ділянками і не акуратним кінцевим результатом. Щоб уникнути переходів і стиків, матеріал укладають без затримок (не чекаючи підсихання) в техніці «мокрий по мокрому». Для естетичного вигляду роботу закінчують в кінці стіни, в кутку, на стиках кольорів або під трубами.

Для процесу підбирають сприятливі умови: без дощу, сильного вітру та спекотного сонця. Оптимальна температура навколишнього середовища і робочої поверхні від + 10ºС до + 25ºС. Дотримання норм, прописаних виробником, забезпечує повноцінний захист поверхонь.

Відома мозаїчна штукатурка для стін TD 50 польської торгової марки Foveo Tech відрізняється високою стійкість до УФ-випромінювання, механічних ушкоджень, атмосферних факторів і біологічних загроз. Застосовуючи мозаїку, покупці забувають про стан фасадних елементів, так як міцність каменю утвердилася в будівельній промисловості.

Вгору