МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фасадна фарба Дніпро-Контакт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фасадна фарба, що це? Фарба для фасаду Дніпро-Контакт на сайті ОКОЛОРЕМОНТА

Фасадні фарби використовуються для фарбування зовнішніх стін будівлі, для захисту конструкції або для її ремонту. Щорічно на початку весни перед багатьма майстрами своєї справи постає велике питання, як прикрасити або відремонтувати свій будинок.

Міцний і красивий фасад можна створити тільки в тому випадку, якщо колір фасаду і підстава оптимально узгоджені. Тому варто придивитися до кольорів.

В даний час фасадна фарба повинна робити набагато більше або потрібно від неї набагато більше, ніж це було 30 років тому. Це пов'язано з новими або модифікованими будівельними матеріалами, новими вимогами до конструкції, що змінилися, навколишнього середовища і більш високими вимогами до колірного оформлення. Крім того, як і раніше ставляться високі вимоги до погодостійкості, стійкості до зростання мікроорганізмів (особливо цвілі і моху) та екологічності.

Цих критеріїв / вимог як і раніше недостатньо, і необхідно також враховувати адгезію до основи, проникність для водяної пари ( «повітропроникність»), водовбирну здатність, здатність перекривати тріщини.

У нашому каталозі представлена величезна кількість різноманітних фасадних фарб.

Фарба для фасаду Дніпро-Контакт

Фасадна фарба Дніпро-Контакт — купити для фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь

Якісні фарби захищають дерево, метал і інші поверхні від:

  • води;
  • погодних умов ;
  • іржі;
  • корозії.

Ми продаємо фарби без ароматизаторів і надзвичайно зносостійкі фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт. Фарби для підлог і для розмітки гаражів, вулиць, підвалів і т. д. Захищають від стирання і надають кожній поверхні відмінний і міцний вид.

На даній сторінці сайту інтернет-магазину ОКОЛОРЕМОНТА можна купити фарбу для фасаду Дніпро-Контакт.

Використовуйте акрилову фарбу Дніпро-Контакт для фасаду на металі

Акрилові фарби захищають метал від корозії і атмосферних впливів. Практично немає поверхні, на яку не пристали б акрилові лаки. Однак, в залежності від існуючого грунту і індивідуальних вимог, необхідні деякі підготовчі роботи. Особливо це актуально для металевої підкладки. Нижче ви дізнаєтеся, на що слід звертати увагу при роботі з акриловою фарбою по металу.

Склад акрилових фарб

Акрилові лаки структуровані по простому функціональному принципу. Кольорові пігменти (різна сировина). Розведення (вода або органічна речовина). Акрилова смола як сполучник.

Так працює акрилова фарба

Після нанесення розчин випаровується, а це означає, що частинки акрилу осідають так близько один до одного, що фактично злипаються і утворюють водонепроникну поверхню. Після висихання акрилового лаку він перестає розчинятися у воді.

Гарний захист металу від атмосферних впливів, окислення і корозії.

Це робить акрилові фарби ідеальними, якщо основа металева. При товстому нанесенні забезпечується хороший захист від зовнішніх впливів, таких як погода або контакт з киснем і водою, тобто факторів, що сприяють окисленню і корозії.

На що слід звертати увагу при роботі з фасадними фарбами?

Зверніть увагу на область застосування перед покупкою. Є фарби для зовнішніх і внутрішніх поверхонь, а деякі підходять для обох областей. Зверніть увагу на сертифікат якості продукції.

Приступаючи до роботи, спочатку ретельно очистіть поверхню, яку хочете пофарбувати. Поверхня повинна бути дуже добре просушена. Невеликі тріщини також необхідно закрити.

Щоб підвищити надійність і спростити обробку, може бути корисна грунтовка, якщо ви не вибрали продукт 2-в-1. Для цього підійде універсальна грунтовка або, в разі металів, грунтовка для захисту від іржі.

ОКОЛОРЕМОНТА запрошує ознайомитися з повним переліком каталогу.

Вгору