МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фасадна фарба FOVEO TECH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З якою метою більше підходить фасадна фарба FOVEO TECH?

На ринку лакофарбових та оздоблювальних матеріалів представлено велику кількість брендів. Особливої популярності та авторитету серед користувачів заслужив бренд FOVEO TECH, який є торговою маркою відомої компанії Sniezka. Причин FOVEO TECH купити фарбу фасадну досить багато, серед них високі показники зносостійкості, зручність нанесення.

Відмінні риси фасадних фарб FOVEO TECH

Під брендом виробляються фарби двох видів: силіконові та акрилові. Кожен вид лакофарбових матеріалів має свої переваги, обумовлені складом. Силіконові фарби є водною суспензією силіконових смол. Крім цих компонентів, у складі містяться різні добавки, наповнювачі, що підвищують ступінь міцності лакофарбового матеріалу.

Фасадна фарба FOVEO TECH

Базова основа силіконової фарби має білий колір без домішок, але її можна забарвити сумісними пігментами.

Важливою перевагою силіконових фарб є високі властивості вологовідштовхування, крім того, до поверхні не прилипає бруд. Це означає, що пофарбовані фасади довго зберігають естетичну привабливість.

На фасадну фарбу FOVEO TECH ціна повністю окупає себе в довгостроковій перспективі. Адже вам не доведеться перефарбовувати поверхні багато років, що означає економію не лише фінансів, а й зусиль.

Особливої уваги заслуговує фасадна силіконова фарба FOVEO TECH FN 30, що відрізняється інноваційним складом. Видатні характеристики обумовлені комбінацією синтетичних та силіконових смол, а також крихітних скляних кульок. Поєднання смол наділяє фарбу хорошими показниками паропроникності, водночас вона надійно захищає фасади від пошкоджень вологою.

Скляні кульки, у поєднанні з іншими компонентами фарби, створюють унікальне покриття, яке відрізняється властивостями:

  • виняткові показники міцності;
  • світловідбивні властивості, що знижує негативні впливи нагрівання поверхні;
  • стійкість до механічних навантажень;
  • скорочення площі контакту води; забезпечення краплинного ефекту;
  • поверхня відштовхує бруд, набуває властивостей самоочищення;
  • наявність силіконових смол надає фасаду привабливого зовнішнього вигляду.

Ще однією причиною купити фасадну фарбу FOVEO TECH є невелика витрата — при нанесенні в один шар до 8 м2/л. Точна витрата фарби залежить від типу і структури поверхні, що фарбується. Для визначення точної витрати потрібно провести пробне фарбування. Щоб отримати рівне покриття, з ідеально рівномірним кольором, потрібно наносити два шари з проміжним висиханням в 12 годин. Повністю висихає фарба за дві години.

Якщо планується фарбування сильно поглинаючої поверхні, бажано перед фарбуванням заґрунтувати її. Для цих цілей застосовується силіконова фарба PN 30, що грунтує, яка використовується в складі систем утеплення, як попередній шар перед силіконовим тиньком. Застосування фарби, що грунтує, покращує естетичний вигляд фінішного покриття, зменшує ризики виникнення плям на поверхні.

Силіконова ґрунтовка може наноситися на бетон, цемент, гіпс, а також гіпсокартон, плити із ДСП або OSB.

Зовнішня фарба FOVEO TECH

Особливості акрилових фарб FOVEO TECH

Лакофарбові матеріали на основі акрилу призначені для фарбування нових, реставрації старих покриттів у житлових, господарських, промислових будівлях.

Головною відмінністю фарби є застосування технології FLEXIFORMULA. Ця відмінність надає фарбу такими властивостями:

  • ідеальне перекриття поверхні;
  • прилягання навіть до нерівної структури основи;
  • міцне покриття;
  • стійкість до динамічних навантажень.

В інтернет-магазині «ОколоРемонта» на фасадну фарбу FOVEO TECH ціна встановлена демократична. За розумні гроші ви зможете придбати лакофарбовий матеріал, за допомогою якого створите естетичне, рівне та довговічне покриття.

Вгору