МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фасадна фарба матова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різноманітність асортименту матових фасадних фарб

Фасадні плити будинку, як і будь-які інші конструкції, розташовані на вулиці, вимагають надійного захисту. В першу чергу, фасади необхідно захистити від впливу вологи, котра достатньо швидко руйнує структуру навіть міцних матеріалів. Також фасадні плити можуть руйнуватися під впливом механічних пошкоджень, різкої зміни температур. Нейтралізувати дію цих чинників допомагають якісні матові фасадні фарби, купити в Україні які вам допоможе магазин «ОколоРемонта».

Фасадна фарба матова

Чому саме матове покриття?

Скажемо відверто, вкрай рідко можна побачити фасади будинку, покриті глянцевою фарбою. На глянцевому покритті дуже добре помітні будь-які подряпини та пошкодження, тому подібні фарби є непрактичними для застосування на фасадах.

Матові фарби створюють міцне та естетичне покриття, котре покращує зовнішній вигляд фасаду. Окрім того, матове покриття маскує невеликі дефекти, тріщини чи випуклості на поверхні фасаду. Матові фасадні фарби затребувані для фарбування не тільки фасадних плит будинків, але й дахів, парканів, альтанок та інших конструкцій на прибудинковій території.

Яку найкраще матову фасадну фарбу обрати?

В магазині «ОколоРемонта» ви можете матові фасадні фарби купити в Києві, обравши серед таких складів:

  • силіконові,
  • акрилові,
  • водоемульсійні.

Найбільш затребуваними для фарбування фасадів залишаються силіконові фарби, до складу яких входять новітні синтетичні та силіконові смоли. Сполучення цих компонентів надає фарбі унікальних властивостей, в першу чергу, це стосується відштовхування вологи. Ви можете бути на 100% певні що фасади захищені від руйнівного впливу вологи.

Водночас фарба на основі силікону зберігає високі показники паропроникності. Що це значить? Будь-які фасадні плити випускають назовні пар, випаровують конденсат. Якщо зверху фасади покрити фарбою, що не пропускає пар, на фасадах незабаром утвориться малоестетична пліснява чи грибки. Тому

Популярною залишається силіконовою фарбою лишається FOVEO TECH FN 30, до складу якої входять скляні крихітні кульки. У сполученні з силіконовими смолами, ці кульки створюють унікальне покриття, що відрізняється такими властивостями:

  • виняткова міцність;
  • висока відбиваюча властивість, що зменшує негативні наслідки нагрівання фарби;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • зменшення площі контакту води з фасадом, створення крапельного ефекту;
  • відштовхування бруду, властивості самоочищення;
  • ошатний та естетичний зовнішній вигляд.

Не менш затребуваною залишається силіконова фарба ProCristal, котру вирізняє гарна укривна здатність. Фарба легко наноситься, не бризкається, забарвити в будь-який відтінок її можна за допомогою водних пігментних паст.

Важливо памятати, що для отримання гарного результату, перед нанесенням силіконової фарби необхідно підготувати основу. Для цього варто використовувати сумісні ґрунтовку та шпаклівку, тобто на силіконовій основі. Якщо використовувати несумісні матеріали для підготовки, великий ризик отримати тріщини на поверхні.

Матова фарба для фасаду

Міцні та легкі в нанесенні акрилові фарби

Лакофарбові матеріали на основі акрилових полімерів, котрі також містять еластичні смоли, відрізняються високими показниками еластичності. Ця особливість забезпечує стійкість поверхні до різких перепадів температури, отже стійкість до утворення тріщин.

Акриловими фарбами можна покривати будь-які поверхні із мінеральних матеріалів: цемент, бетон, мінеральні тинькування. Акрилова фарба рівномірно покриває поверхню, ідеально прилягає до нерівної структури, відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень. Перед нанесенням акрилової фарби варто підготувати основу: прибрати забруднення, ознаки грибків чи плісняви, обробити поверхню засобами біозахисту.

Щоби провести ремонтні роботи з максимально високим результатом, вам варто матові фасадні фарби замовити онлайн в магазині «ОколоРемонта».

Вгору