МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фасадна фарба гумова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Характеристика властивостей та використання гумової фасадної фарби CONTACT

Під поняттям «гумова фарба» слід розуміти продукт новітньої розробки провідними технологами галузі для поліпшення експлуатаційних якостей звичайних лакофарбових матеріалів та усунення властивих їм недоліків. При використанні гумової фарби можна отримати супер надійне та мега міцне покриття з високими експлуатаційними властивостями.

У будь-який час можна замовити та купити гумову фасадну фарбу в Україні, відвідавши сайт інтернет-магазину «Околоремонта». Наш магазин функціонує з 2017 року, але вже утвердився на українському ринку, користується заслуженою довірою у постачальників та покупців. Ми пропонуємо до покупки фасадну гумову фарбу від ТМ CONTACT — компанії, що спеціалізується на виробництві лакофарбових виробів та іншого будівельного матеріалу.

Фасадна фарба гумова

Компоненти фасадної фарби CONTACT

Гумова фарба, що з'явилася відносно недавно, вже здобула репутацію покриття з відмінними експлуатаційними характеристиками. Після обробки нею поверхні утворюється міцний та еластичний шар плівки, схожої на гуму.

За своїм складом фасадна фарба на гумовій основі включає такі компоненти:

 1. Воду (як розчинник, вміст не більше 5% від обсягу).
 2. Антифриз (надає покриттю морозостійких властивостей).
 3. Коалесцент (для утворення плівки).
 4. Акрилатний латекс (дає ефект міцності та еластичності).
 5. Консервант (для боротьби з пліснявою та грибками, зберігає якість продукту в закритій ємності).
 6. Додаткові добавки, що покращують експлуатаційні властивості продукту.

Характеристика фасадної гумової фарби CONTACT

Серед усіх властивостей цієї фарби перерахуємо найважливіші, що відрізняють її від фарб інших видів:

 1. Високий показник покриваності поверхонь практично будь-якого типу — бетону, алюмінію, гіпсу, чорного металу, дерева, профнастилу, пластику, асфальту, сталі, газо-/пінобетону, азбоцементу та ін.
 2. Високий рівень стійкості до температурних коливань (витримує температуру від -500С до +600С) та негативного впливу атмосферного середовища.
 3. Паронепроникний матеріал за рахунок утворення щільної плівки, тому фасадна гумова фарба рекомендується для фарбування дерев'яних конструкцій.
 4. Швидко схоплюється і висихає (не більше 2 год. при t +200С та вологості повітря не більше 65%).
 5. Легко наноситься за допомогою валика/пензля на поверхню будь-якої фактури.
 6. Має антиковзні властивості (за гумових властивостей плівки), знижує ймовірність отримання травми людиною в результаті ковзання покриттю (підлога, настил, покрівля тощо).
 7. Абсолютно нешкідливий для людини матеріал, який не містить жодних шкідливих або токсичних компонентів.
 8. Тривалий (8-10 років) захист поверхні, що фарбується.
 9. Має унікальну гнучкість і розтяжність (на 300-400%), не дає тріщин, що особливо важливо для об'єктів, що реагують на зміну вологості та температури навколишнього середовища.
 10. Екологічний продукт (дозволено фарбування у житлових приміщеннях).

Фарба гумова для фасаду

Наш магазин рекомендує купити гумову фасадну фарбу як відмінний гідроізоляційний матеріал. Характеризується наявністю високих експлуатаційних властивостей, вона особливо потрібна на вирішення різних ремонтно-будівельних завдань. При нанесенні на неякісну поверхню заповнює всі її шви, тріщини та інші вади, вирівнюючи поверхню, надаючи їй більш респектабельного вигляду.

Основна функція гумової фасадної фарби від ТМ CONTACT — декоративно-захисне фарбування різноманітних поверхонь при виконанні зовнішніх та внутрішніх робіт. У нашому інтернет-магазині «Околоремонта» завжди є фарба фасадна гумова, ціна якої залежить від місткості (1,2/3,5/6/12 кг) її тари. Ми раді відповісти на всі ваші питання щодо цього товару та допомогти вибрати обсяг тари, необхідний для вирішення вашого будівельно-ремонтного завдання.

Вгору