МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Грунт-емаль для внутрішніх робіт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лакофарбові матеріали грунт-емаль виконують декоративно-захисну функцію стін і стель, металевих, бетонних і дерев'яних конструкцій та елементів. Різноманітність субстрату, умови використання і вимоги, яким повинні відповідати ці покриття, роблять багато типів продуктів адаптованими для конкретних застосувань.

Які типи лакофарбових покриттів купити в Харкові і Україні? Де застосовувати?

Лакофарбові вироби внаслідок їх використання і функціональності діляться на три основні групи — фарби, емалі і лаки. У будівництві використовуються в основному фарби, які характеризуються високою адгезією. Всі ці матеріали містять основні компоненти, такі як сполучна речовина, пігмент, розріджувач, наповнювач, які визначають застосування і властивості продукту.

Зв'язувальні речовини є пленкообразуючими компонентами. В даний час це в основному полімери різних типів, що утворюють покриття після випаровування розчинника і під впливом реакції з повітрям або з доданим затверджувачем. Зазвичай використовувані полімерні сполуки включають акрили, алкиды, поліуретани, силікони, полиацетат, а також сополімери — суміші різних полімерів.

Пігменти дають колір і визначають властивості покриття, а також довговічність кольору.

Розріджувач розріджує компоненти фарби, дозволяючи наносити її рівномірно. З-за типу розчинника лакофарбові матеріали діляться на дві групи — на водній основі і з органічними розчинниками, які крім технологічних властивостей визначають допустимий вміст летючих органічних сполук (ЛОС) — набагато менше, коли розчинником є вода.

Крім основних інгредієнтів лакофарбові матеріали містять ряд добавок, що модифікують їх функціональні та технологічні властивості. Завдяки їм продукти отримують, серед іншого більшу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, антибактеріальні та протигрибкові, відображають властивості і т. д.

Лакофарбові матеріали Грунт-емаль для внутрішніх робіт з доставкою по Україні від Околоремонта

Завдяки грунт-емалі, ціна на яку в нашому магазині прийнятна, ми можемо надати об'єктам або поверхонь новий зовнішній вигляд. Якщо ви плануєте пофарбувати метал, бетон або дерево, відповідна емаль буде незамінною і дасть тривалий, естетичний ефект. Але як правильно вибрати?

Перш ніж перейти до конкретного продукту, давайте відповімо на наступні питання:

  • яку поверхню або об'єкт ми будемо покривати
  • чи потрібні нам емалі для внутрішнього і зовнішнього використання
  • яка нам цікава емаль
  • який завершальний ефект ми очікуємо

Завдяки цій інформації нам буде легше підібрати потрібну емаль, тим більше, що пропозиція цього виду продукції дуже різноманітна. Грунт-емалі використовуються як в приміщенні, так і на вулиці - їх можна використовувати для забарвлення віконних рам, дверей, вуличних меблів, парканів, перил та багатьох інших елементів. Дана сторінка сайту включає в себе пропозиції грунт-емалі для внутрішніх робіт, ціна на які нижче ринкової, а якість від провідних виробників.

Асортимент відрізняється великою різноманітністю, серед яких можна виділити не тільки акрилові і алкідні, але і алкідно-акрилові, алкідно-уретанові і силіконові продукти. Більшість сучасних фарб для металу являють собою антикорозійні фарби, які характеризуються швидким висиханням і здатністю наноситися безпосередньо на іржу - більшість не вимагає попереднього нанесення грунтовки.

Інші металеві фарби, в свою чергу, виконують цю роль, складаючи основу для оздоблювального шару. До переваг металевих емалей слід також віднести простоту їх застосування, для чого ми найчастіше можемо використовувати найбільш підходящий інструмент - кисть, валик або розпилювальний пристрій.

Металеві фарби найчастіше використовуються для захисту від іржі і прикраси предметів зовні - ми фарбуємо паркан, клумбу, водостоки, балюстраду, решітки та багато інших конструкцій.

На сайті представлений широкий асортимент емалей для універсального використання. Можна успішно використовувати такі засоби для фарбування дерев'яних, металевих і бетонних елементів.

Вгору