МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Ґрунт-емаль глянсова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лакофарбові матеріали — грунт-емаль глянцеві на сайті ОКОЛОРЕМОНТА

На даній сторінці нашого сайту ви можете вибрати потрібний колір та купити грунт-емаль глянсову з доставкою по Україні. У каталозі представлена сучасна грунт-емаль, призначена для захисно-декоративного фарбування сталевих та чавунних виробів без необхідності використання грунтовок. Особливо рекомендується для фарбування воріт, парканів, огорож та садових меблів. Представлені продукти добре підходять для ремонту старих поверхонь, покритих іржею. У пропозиції знайдіть варіанти як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. Вигідно купити грунт-емаль ціна на яку доступна — тільки на сайті інтернет-магазину ОКОЛОРЕМОНТА.

Задачі грунтувальних фарб

Грунтувальні фарби не рекомендується використовувати на поверхнях, що знаходяться в поганому стані. Вони не зміцнюють і не склеюють поверхні, що обсипаються. Їх найчастіше використовують для дрібних змін — наприклад, перефарбування, рідше — у разі загальних ремонтних робіт.

Ґрунт-емаль глянсова

Використовуючи фарби для грунтовки, ви можете захистити поверхню, і легко нанести на неї новий колір, навіть що сильно відрізняється від попереднього. Грунтувальні фарби дозволять нам отримати рівномірне покриття без розлучень, а також використовувати невелику кількість фарби.

Вибір між грунтовкою і фарбою слід робити, в основному, виходячи з планованого обсягу робіт і типу і стану поверхні, над якою ми збираємося працювати.

Також варто пам'ятати, що грунтовки та ґрунт-емаль також мають безліч різновидів.

У чому різниця між грунтовками та ґрунтовочними фарбами

Чи слід використовувати грунтовку або грунт-емаль, залежить від типу основи та її стану. Правило таке: ми завжди використовуємо грунтовки на нових поверхнях, оброблених матеріалами (наприклад, гіпсові штукатурки), а також коли відремонтовані стіни знаходяться в дуже поганому стані (наприклад, відвалилася штукатурка), в той час як для незначних змін рекомендується використовувати фарби для грунту, наприклад, при перекритті.

На поверхнях, захищених грунтовкою, фарба висихатиме рівномірно (поверхня буде без розлучень і змін кольору). Не в останню чергу обробка полегшує нанесення наступних шарів фарби і знижує її витрати — декоративна фарба дорожча за грунтовку. Проте грунтовку не можна використовувати на пофарбованих стінах і стелях, так як вона не проникне у поверхню, а осяде на ній. З іншого боку, грунт-емалі не тільки готують поверхні, але й без проблем використовуючи їх можна нанести новий колір, навіть коли ми змінюємо інтенсивний колір на більш яскравий. На відміну від грунтовок, які безбарвні, грунт-емалі глянцеві мають насичені кольори. У нашому каталозі ви можете купити в Харкові та Україні грунт-емаль глянцеві таких кольорів:

  • чорний;
  • сірий;
  • білий;
  • червоний;
  • жовтий;
  • синій.

Як наносити ґрунт-емалі?

Нанесення грунт-емалі нескладно, і зазвичай достатньо одного шару. На чисту, без відшарованих часток, облупилася фарби нанесіть грунтовку валиком або малярським пензлем. Робимо рухи вгору і вниз, але останній рух треба робити вниз — так ми уникнемо негарних смуг. Однак якщо нам належить нанести два шари продукту, наступний слід наносити тільки після повного висихання попереднього — час висихання вказано на упаковці. Температура у приміщенні має бути не менше 10 градусів.

Ґрунтова емаль глянсова

Метал та гарна грунт-емаль — ефективний дует

Метал потребує періодичного захисту від свого головного ворога — корозії. Традиційний метод фарбування, який використовується і сьогодні, вимагає спочатку нанесення шару грунтовки на металевий елемент, що збільшує адгезію фарби, що покриває. Потім наноситься шар фінішного покриття, що дає кінцевий візуальний ефект — колір та текстуру.

В даний час серед багатьох нових рішень, доступних на ринку, охоче вибирають препарати, які поєднують у собі ці функції і економлять багато часу при фарбуванні. Грунт-емалі дозволяють одночасно забезпечити антикорозійний захист та отримати бажану якість поверхні. Завітайте на сайт магазину ОКОЛОРЕМОНТА та купіть онлайн грунт-емаль глянцеві.

Вгору