МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Грунт-емаль захисна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Грунт-емаль захисна — або як захистити метал від корозії?

Корозія може відбуватися з різною швидкістю, але іржа є неминучим явищем, яка рано чи пізно зачіпає кожну сталь, навіть нержавіючу! В даний час на сайті компанії Околоремонта представлений широкий асортимент антикорозійних препаратів, що дозволяють боротися з іржею. На практиці термін «нержавіючий» означає тільки підвищену (порівняно з іншими типами сталі) корозійну стійкість. У випадку з нержавіючої сталлю можна говорити про значне уповільнення цього процесу за його складу.

Через неминучість процесу корозія є однією з основних загроз, де б не виникали сталеві конструкції. Перила, металеві садові меблі, водостічні жолоби, окремо розташовані гаражі, металеві огорожі і багато інших елементів повсякденного оточення потребують надійного захисту. Сучасна хімічна промисловість пропонує ряд ефективних, сучасних антикорозійних фарб і спеціалізованих препаратів, які завдяки антикорозійному захисту значно сповільнюють процеси іржі і продовжують термін служби матеріалу.

Як підготувати поверхню до використання грунт-емалі, купити яку можна в інтернет-магазині Околоремонта?

У більшості випадків поверхню слід очистити вручну або механічно від будь-яких пошкоджених (іржавих) елементів, знежирити і очистити від інших забруднень. Після завершення всіх очисних процедур поверхню залишити до повного висихання.

Яка захисна фарба краще всього підходить для металу?

Щоб ефективно захистити метал від корозії, ви повинні вибрати препарат з антикорозійними властивостями, який добре працює в певних, викликаючих корозію умовах (наприклад, у вологому середовищі).

Хороші захисні лакофарбові матеріали повинні мати належну адгезію, стійкість і бути відносно простими в нанесенні.

  • Адгезія — хороша адгезія фарби до металу запобігає проникненню вологи між шаром фарби та офарбленою поверхнею, що може прискорити процес корозії.
  • Стійкість — бажана як стійкість фарби до різних атмосферних умов (вологість, високі / низькі температури), так і механічна стійкість до ударів і подряпин, які часто стають центром корозії.
  • Зручність використання — захист від корозії сталі і чавуну з допомогою представлених у каталозі препаратів економить час (без додаткової грунтовки, короткий час сушіння).

Фарбування грунт-емаль захисної — що потрібно знати

Якщо фарбується вже підготовлена належним чином поверхня, залишається тільки правильне використання фарби. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника для конкретного продукту, хоча деякі правила використання лаків і фарб універсальні.

  • Температура навколишнього середовища — забарвлення антикорозійними препаратами повинна проводитися в умовах достатньої вологості. Оптимальні умови використання продукту зазвичай визначаються виробником.
  • Підготовка емалі — кожен готовий продукт, призначений для фарбування, включаючи захисну фарбу, слід ретельно перемішати перед використанням.
  • Спосіб нанесення — в залежності від того, використовуються кисті, валики або розпилювач, пофарбована поверхня має різну товщину і структуру.
  • Час висихання — завжди дотримуйтесь перерви, рекомендовані виробником між послідовними шарами. В залежності від температури і умов, в яких відбувається фарбування, другий і наступні шари можуть бути нанесені через 30 хвилин — до 8 годин перерви.

Грунт-емалі захисні з доставкою по Україні від Околоремонта

Алкідна захисна грунт емаль, ціна на яку прийнятна, призначена для прямого та ремонтного фарбування сталевих, чавунних та інших поверхонь з метою захисту від корозії і декоративних цілей. Вона знайшла широке застосування в будівництві та промисловості. Прекрасно працює при фарбуванні огорож, перил, навісів, будівельної та сільськогосподарської техніки, устаткування і т. д. Фарба швидко сохне, що значно полегшує ремонтні роботи.

Колір продукту може відрізнятися в залежності від налаштувань вашого монітора. Продукт знаходиться в оригінальній, щільно закритій упаковці виробника.

Фарбоване покриття характеризується хорошою адгезією до підкладки і відмінною стійкістю до впливу зовнішніх атмосферних факторів, в тому числі води і УФ-випромінювання.

Вгору