МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фасадна фарба для даху

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фасадні фарби для даху — кращі бренди за доступними цінами на сайті ОКОЛОРЕМОНТА

Ви плануєте ремонт покрівлі з листового металу? Чи, можливо, ви просто хочете змінити колір даху на інший, тому що поточний втратив свою глибину чи не відповідає новому фасаду? У нашій пропозиції ви знайдете надзвичайно широкий вибір високоякісних фарб для даху за доступною ціною. Перегляньте пропозицію фарб на нашому сайті, і ви обов'язково знайдете продукт, який ідеально підійде для вашого даху.

Фарби для фарбування листового металу на даху

Покриття даху листовим металом досі залишається одним із найпопулярніших способів її оздоблення. Крім звичайних та оцинкованих сталевих листів, металочерепиця також є модним рішенням, що використовується як заміна керамічної черепиці. Чи можна пофарбувати черепицю? Так.

Фасадна фарба для даху

Найголовніше, дахи з листового металу насправді відносно прості в обслуговуванні та ремонті. А також у зміні їхнього кольору на новий. Для цього достатньо відповідних фарб. Серед спеціалізованих продуктів для фарбування дахів ви можете знайти такі фасадні фарби:

Купити фасадні фарби для даху онлайн на сайті інтернет-магазину ОКОЛОРЕМОНТА не важко.

Що впливає на якість фасадної фарби?

На основі інформації нижче, ви можете скласти контрольний список для перевірки того, чи відповідає обрана вами фасадна фарба вашим вимогам.

Якість є синонімом хорошої довговічності, що означає стійкість до мікробної корозії, тобто відсутність грибків та цвілі. Під довговічністю розуміється також стійкість до небажаних умов експлуатації будівлі, тобто до значного сонячного світла, сильних опадів та низьких температур.

Однак є й інші фактори, що визначають якість фасадних фарб.

Зміст сполучного

При цьому, чим вона більша, тим якісніша фасадна фарба, на жаль, це пов'язано і з її вищою ціною.

Паропроникність

Це кількість води, яка просочується фарбою за добу на квадратний метр. Це надзвичайно важливий момент. У нашому кліматі кожному даху та будівлі доводиться боротися з вологою. Якщо краплі повільно вбиратимуться в дах, значить поверхня гнитиме. Немає потреби згадувати, що це небажане явище.

Водонепроникність

У той час як паропроникність відповідає за виділення вологи, водонепроникність фасадної фарби запобігає надмірному проникненню зовні.

Стійкість до УФ-випромінювання

Чим більший його коефіцієнт, тим довше фарба збереже свою естетичну цінність, а головне, не потьмяніє. У цьому випадку виробники часто гарантують 10-річне збереження фарбою естетичних якостей. Збереження відтінків вибраних кольорів є надзвичайно важливим питанням. Стійкість до УФ-випромінювання тісно пов'язані з високою якістю основи, тобто. сполучних, наповнювачів та пігментів.

Фарба для даху

Стійкий до миття та стирання

Ще однією характерною рисою фасадних фарб є стійкість до регулярного миття та чищення. При порівнянні конкретних продуктів зверніть увагу на кількість і якість речовини, що міститься в фарбі. Самоочисні лакофарбові покриття мають найвищу стійкість.

Стійкість до механічних пошкоджень

Без жодних пояснень всі розуміють, що дуже важливо дбати про це питання.

ОКОЛОРЕМОНТА запрошує ознайомитися з повним каталогом. Важливо, що фарби для дахів доступні в широкій колірній гамі, так що вам не доведеться обмежувати себе в цьому аспекті. Якщо у вас є питання щодо продуктів для фарбування дахів та фасадів — звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів.

Вгору