МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Грунт-емаль матова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У яких випадках необхідно матову грунт-емаль купити в Україні?

Метал є міцним і надійним матеріалом, але без необхідного захисту він з часом покривається іржею. Розв'язання цієї проблеми простіше, ніж ви думаєте — ґрунт-емаль проти іржі, яку ви можете придбати в магазині «Околоремонта».

Грунт-емаль матова

Основні переваги ґрунт-емалі

Головною відмінністю цього виду лакофарбових матеріалів є тривалість експлуатації. Готове покриття забезпечує 8 років активного захисту.

Причина популярності матової ґрунт-емалі — поєднання відразу трьох функцій:

Функціональність 3 в 1 значно прискорює процес фарбування металевих поверхонь нових або вже уражених іржею. Вам не потрібно окремо витрачати час на пошуки ґрунтовки, наносити її, чекати висихання, потім наносити фінішне покриття. Ви просто зачищаєте металеві поверхні, наносите ґрунт-емаль і насолоджуєтеся чудовим результатом роботи.

Серед інших відмінних рис грунт-емалі можна відзначити:

  • зручність нанесення;
  • ефективний та тривалий захист;
  • наявність у складі захисних частинок Teflon;
  • висока стійкість до механічних пошкоджень;
  • стійкість до вологи.

Грунтовка представлена в широкій палітрі кольорів, що дозволить підібрати оптимальний відтінок для будь-якого покриття.

До цього варто додати, що на грунт-емаль матову ціну встановлена доступна, особливо якщо враховувати тривалість захисного покриття.

Але головна перевага ґрунт-емалі полягає в тому, що в ній міститься спеціальна речовина, яка видаляє іржу. Ця особливість дозволяє наносити ґрунтовку на поверхні, вже уражені корозією.

Сфера застосування ґрунт-емалі

Наносити це лакофарбове покриття можна на будь-які металеві поверхні, будинки, на дачі, на промислових об'єктах. Використання ґрунт-емалі дозволить продовжити термін експлуатації будь-яких металевих поверхонь.

Грунтовку можна використовувати для захисту від корозії та декоративного покриття сталевих, чавунних об'єктів. Грунт-емаль підходить як для першого фарбування, так і для реставрації старих малярських покриттів на огорожах, воротах, дверях, балюстрадах, транспортних засобах. Також ґрунтовку проти корозії успішно застосовують на сільськогосподарських машинах, промисловому устаткуванні, автомобільних деталях.

Крім матової, ґрунтовка представлена і в інших декоративних ефектах: глянець, напівматова, молотковий ефект, металік.

Матова грунтова емаль

Підготовка основи та застосування

Важливим моментом є підготовчий етап. Об'єкти, які плануєте фарбувати, мають бути чистими, сухими. З поверхонь потрібно видалити бруд, пил, соляні плями, залишки старої фарби та іржі, що обсипається.

На раніше пофарбованих поверхнях бажано провести пробне фарбування. Для цього потрібно нанести невелику кількість фарби та залишити на одну годину. Якщо фарба здувається, старе покриття потрібно видалити.

Перед застосуванням фарбу слід ретельно перемішати. Важлива перевага ґрунтовки полягає в її універсальності – матеріал можна наносити пензлем з коротким ворсом, за допомогою пневматичного розпилювача.

Ґрунтовку потрібно розбавляти в залежності від способу нанесення. Для нанесення пензлем валиком додавати 2% розчинника, для розпилювача - 15-20%. Найбільш естетичний декоративний ефект досягається шляхом нанесення розпилювачем. Через 10 хвилин слід нанести наступний шар перехресним способом. При фарбуванні важливо користуватися гумовими рукавичками. Якщо роботи проводяться у приміщенні, після завершення робіт потрібно ретельно провітрити кімнату.

Замовити потрібний колір грунт-емалі матової з доставкою по Україні ви можете у магазині «ОколоРемонта».

Вгору