МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Грунт-емаль напівматова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ґрунт-емаль напівматова для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Для фарбування металевих виробів не завжди підходить звичайна емаль. Адже вони дуже швидко починають іржавіти. Відмінний захист проти корозії забезпечує ґрунт-емаль напівматова. В Україні цей матеріал вважається оптимальним вибором для обробки будівельних конструкцій, елементів транспортних засобів, побутових та декоративних виробів.

Якими характеристиками відрізняється напівматова ґрунт-емаль?

Такий матеріал від звичайної фарби відрізняється наявністю в ньому антикорозійних добавок, здатних переробляти іржу та припиняти її агресивний вплив на металеву основу. Тому купити напівматову ґрунт-емаль доречно для нанесення по металевих поверхнях, на яких вже явно помітна наявність корозії. Іржі не потрібно очищати перед фарбуванням, оскільки вона буде перетворена.

Грунт-емаль напівматова

Фактори ефективності ґрунту-емалі

Цей лакофарбовий матеріал має потрійний вплив на металеву основу. Можливо це завдяки його складу:

 • Перетворювач. Наявність спеціальної добавки дозволяють трансформувати іржу на компонент нанесеного покриття.
 • Ґрунтовка. Вона має антикорозійну дію. Причому навіть наявна іржа завдяки ґрунтовці стає нешкідливою.
 • Декор. Така ґрунт-емаль виконує функцію фінішного покриття по металу, забезпечуючи високий рівень його декоративності.

Основні переваги матеріалу

Завдяки продуманому складу, напівматова ґрунт-емаль, замовити яку можна і в нашому магазині, суттєво прискорює процес фарбування та підвищує його якість. Покупцеві немає необхідності вибирати три різні матеріали та наносити їх по черзі на металеву основу. Не потрібно виконувати також скрупульозне зачищення ділянок, на яких почала розвиватися корозія. За один раз можна металеву конструкцію обробити від іржі, перетворити корозію, загрунтувати виріб і створити ефектне напівматове покриття. Підходить така фарба для нанесення по поверхнях із чорного та кольорових металів, включаючи нержавіючу сталь та оцинковку. Крім того, напівматова ґрунт-емаль з каталогу нашого магазину відрізняється такими перевагами:

 • стійкість до механічних впливів;
 • високий рівень вологостійкості покриття;
 • 8-річний захист металевої основи;
 • швидке висихання протягом 6 годин;
 • наявність захисту Teflon Surface Protector.

Сфера використання цієї емалі

Фахівці рекомендують купити ґрунт-емаль напівматову для виконання комплексу завдань, включаючи перетворення вже наявної іржі, ґрунтування металу та декоративне фарбування. До того ж вибирати цей матеріал можна для металевої конструкції, яка вже вражена корозією. Нанесення фарби можливе і всередині, і зовні. Найчастіше грунт-емаль вибирають для фарбування:

 • металевих огорож, воріт, труб, ґрат;
 • інструментів, деталей транспорту та сільгоспобладнання;
 • гаражів, складів, виробничих приміщень, мостів.

Грунтова емаль напівматова

Порядок нанесення ґрунту-емалі

 • Виробник рекомендує перед тим, як використовувати цю фарбу, очистити металеву поверхню від наявних забруднень і частинок старої фарби, що відшарувалися.
 • Знежирити поверхню за допомогою спеціального засобу, наприклад, використовуючи уайт-спірит. Важливо при цьому видалити наявні жирні плями, щоб фарба лягала рівномірно.
 • Фарбу в ємності збовтати, ретельно перемішати. Якщо її суміш занадто густа, то можна додати розчинник для іржі, наприклад, від торгової марки Sniezka.
 • Пофарбування здійснювати, використовуючи гумові рукавички. Приміщення бажано провітрювати під час фарбування. Після завершення робіт здійснити ґрунтовне провітрювання.

Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині напівматову ґрунт-емаль замовити з доставкою за цінами нижчими від ринкових. Зробити гарантовано правильний вибір та розібратися в особливостях застосування матеріалів вам допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору