Застосування герметиків поширилося у промислових сферах та побутових, адже продукт зручний у використанні та доступний для придбання. Люди з мінімальними навичками отримають потрібний результат у своєму завданні з герметизації. Не поспішайте викидати те, що можна вирішити за допомогою термостійкого герметика: ремонт насосів та моторів, систем опалення та кухонного обладнання, а також автомобільний напрямок.

Термостійкий герметик відноситься до групи будівельної хімії і служить для з'єднання, встановлення та захисту елементів, що піддаються впливу високих температур. Наприклад, за допомогою термостійкого герметика встановлюють та чинять деталі у двигунах, вентиляторах або радіаторах, герметизують пічні труби та димоходи.

Крім високих температур герметик стійкий до численних хімічних речовин і має низький рівень усадки.

Термостійкі герметики: особливості та сфера застосування

Основні характеристики герметика силіконового термостійкого Mounter:

  • Колір червоний.
  • Еластичний після висихання.
  • Плівкоутворення через 15-25 хвилин.
  • Термостійкість до +280 ° С (короткостроково +315 ° С)
  • Водостійкий.
  • Повне висихання настає через 48 годин за товщини шва 5 мм.
  • Випускають у картриджі 280 мл, додатково потрібен будівельний пістолет для видавлювання силікону.
  • Витрата одного картриджа -15 м, при ширині шва 5 мм.
  • Основа – ацетоксі.
  • Густина- 1,03 г/см3
  • Термін зберігання 18 місяців.

Робота на практиці

Робочу поверхню очистити від видимих забруднень, жиру та пилу. На картриджі зрізати наконечник та прикрутити подовжену насадку. На додатковій насадці також зрізати верхівку у відповідності до потрібної ширини шва (оптимальною шириною шва вважається 5 мм). За допомогою будівельного пістолета силікон видавлюють на робочу ділянку. Рекомендується застосовувати при температурі довкілля +5°С +40°С. При роботі нижче +5°С переконатися у відсутності льоду і конденсату на поверхні, що ремонтується.

Склад не подразнює органи дихання, але при непереносимості запаху оцтової кислоти надягають респіратор. Також виробником рекомендовано використовувати елементарні засоби індивідуального захисту під час роботи з хімічними складами: окуляри, рукавички.

Утилізацію тари проводять відповідно до специфікації про відходи клею та герметиків, які містять органічні розчинники та інші хімічні речовини. Не допускається потрапляння продукту в ґрунтові води, тому звертаються до спеціальних компаній з безпечної ліквідації відходів для людей та природи.

Яку температуру витримує термостійкий герметик

Термостійкість коливається в діапазоні від -50 °С до +315 °С, але потрібно враховувати, що верхня межа не є постійною, а лише короткочасною: герметик витримує стабільну температуру +280 °С. Якщо потрібен склад з вищим показником до високих температур застосовують герметик жаростійкий з максимальною температурою нагріву +1500°С. Виробляють у чорному кольорі і після висихання твердіє.

Термостійкі герметики

Купити термостійкий силіконовий герметик можна на сайті okoloremonta.ua або в офлайн-магазині в Харкові. У продажу представлено найменування ТМ Mounter від українського виробника ТОВ «Проксі-Україна». Завдяки уважному виробництву, грамотному менеджменту та логістиці підприємство є одним із провідних виробників монтажної піни, герметиків та клею для всієї України та ближнього зарубіжжя. Крім термостійкого герметика представлена широка лінійка будівельної хімії для вирішення популярних та вузькоспрямованих завдань. Зручність при покупці:

  • наявність документів: паспорт безпеки, технічний паспорт, висновок про сертифікацію та висновки СЕС.
  • продаж від однієї одиниці з будь-якою формою оплати (готівка, б/г, б/г з ПДВ).
  • щоденні відправлення по всіх доступних точках України.